W kilku słowach

O FINAREA

FINAREA

Kim jesteśmy

FINAREA to odpowiedź na szybko rosnące potrzeby polskich przedsiębiorców, którzy wymagają profesjonalnych i komplementarnych usług.

Doświadczenie, najlepsi eksperci i dogłębne zrozumienie księgowości, prawa oraz rachunkowości – to atuty, które sprawiają, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Bogate doświadczenie pozwoliło nam doskonale poznać polski rynek oraz zapotrzebowanie firm działających w różnych branżach. Zespół wybitnych specjalistów i oferta komplementarnych usług, które odpowiadają na potrzeby przedsiębiorców.

O finarea
W kilku słowach

Czym się zajmujemy

W Finarea zajmujemy się przede wszystkim przedsiębiorstwami, spełniamy wymagania przedsiębiorców pod kątem rachunkowości, księgowości i prawa. Prowadzimy w zakresie naszych usług doradztwo podatkowe oraz prawne, audyty sprzedażowe jak i przedsiębiorstw. Zajmujemy się również obsługa kadrowo-płacową na najwyższym poziomie, redukcją kosztów oraz rejestracją i sprzedażą spółek. Przyszłość przedsiębiorstwa w naszych rękach to owocna w sukcesy przyszłość. Wspólnie z przedsiębiorcą wybierzemy strategie by zmaksymalizować efektywność i rozwój finansowy przedsiębiorstwa.

Pomagamy przedsiębiorstwom rosnąć.

BEZPŁATNA WYCENA

Poproś o wycenę​